cs | en
 
 

VIP SLUŽBY

Kromě prodeje obrazů Vám můžeme také nabídnout následující služby:

1) Individuální schůzka v galerii s osobním řidičem - nestarejte se o nic – domluvte si pouze čas schůzky a náš řidič Vás vyzvedne a zase odveze zpět.
2) Obraz jako dar - věnovat umělecké dílo je naprosto originální řešení, jak potěšit své blízké, obchodní partnery, přátele. Hodnota takovéhoto daru je umocněna ještě více s ohledem na dnešní materialisticky zaměřenou společnost v níž jsem obklopeni čím dál dokonalejším kýčem.

 
- Individuální poradenství a vytipování vhodného obrazu. Šetříme Váš čas - zadejte nám základní požadavky a my Vám v co nejkratší době zašleme zpět na Váš email ukázky vybraných děl včetně             fotodokumentace - stačí si jen vybrat.

- Samozřejmostí je pak bezplatná přeprava díla do místa určení do vzdálenosti 100km.

 
3)
V neposlední řadě nabízíme portrétování akademickým malířem Janem Řeřichou nebo Tomášem Tichým. Radost tak můžete udělat  své přítelkyni, manželce, ostatním blízkým nebo třeba sami sobě.

 


 

4) Při koupi  uměleckého díla v naší galerii Vám nabízíme zdarma architektonický návrh interieru komponovaný na míru jak Vám, tak Vámi vybranému uměleckému prvku.

 


 

5) Nabízíme Vám také možnost uměleckého TEAMBUILDINGU pod vedením lektora z řad renomovaných umělců. (Info žádejte v galerii)

 
 
 
GALERIE ALGIZ     |     2009     |