cs | en
 
 

O nás/služby

Galerie Algiz byla založena v roce 2009 jako instituce s ambicemi přiblížit české kulturní zázemí širší veřejnosti a podporovat současné tuzemské umění. Filozofií je podpořit umělce prakticky všech generací; naše nabídka zahrnuje díla uznávaných umělců, ale i volnou tvorbu osobností méně známých včetně studentů. Všechna díla lze také shlédnout v naší galerii, jež je unikátní svým umístěním v suterénu blokové zástavby a vytváří tak velmi inspirující prostory.

Celkem disponujeme třemi výstavními sály, z nichž hlavní prostor je uzpůsoben pro pořádání doplňkových akcí - jako jsou vernisáže či workshopy. Sál slouží také jako zázemí pro občasnou tvorbu malíře Jana Řeřichy.

V současné době můžete v naší galerii shlédnout výběr z děl Jana a Věry Řeřichových, jejichž unikátní díla vévodí celé exhibici. Dále představujeme tvorbu Rostislava Osičky, Tomáše Měšťánka a  Marka Vašuta, který představuje sérii fotoobrazů.

Algiz Gallery ráda uvítá ve svých výstavních prostorech návštěvníky nejen z řad veřejnosti, ale máme také co nabídnout mecenášům českého umění a pokud Vás naše činnost zaujme, jsme otevření jakékoli perspektivní spolupráci.

Společně s exhibiční a prodejní činností nabízíme velké rozpětí služeb.

-         při zakoupení um. předmětu je možné zajistit dárkové balení i s věnování podle Vašich představ

-         nabízíme originální dárkové certifikáty

-         pokud nemáte možnost fyzického odběru, zajistíme dodání um. předmětu

-         navrhujeme interiéry s odkazem na u nás zakoupené dílo

-         portrétování akad. malířem

Těšíme se na Vaši návštěvu
tým Algiz Gallery

 
 
 
GALERIE ALGIZ     |     2009     |